ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS
Швидкий перехід до дисципліни

Крос

Крос

Автокрос дарує фанатам «живу» боротьбу пілотів на трасі між собою як і в кільцевих гонках, але дякуючи гравійній доріжці для багатьох глядачів заїзди виглядають дуже ефектно.

Це ще одна «стратегічна» дисципліна у колишньому СРСР. Вартість спорудження постійного або тимчасового грунтового кільця була значно меншою, ніж повноцінного автодрому для шосейно-кільцевих гонок. До того ж і підготовка автомобілів, які повинні бути значно надійнішими та витривалішими, в цілому також ставала невеликою. Саме в цій дисципліні відбувся перший автогоночний Чемпіонат нової незалежної України – у 1993-му. На сьогодні в нашій країні є одразу декілька вельми інтересних трас для автомобільного кросу. При чому серед них є як «історичні» треки, наприклад, знаменитий «Бахмутський шлях» в Бахмуті, так і повністю нові автодроми. Змагання проводяться у численних залікових групах легкових автомобілів та спеціальних кросових автомобілів «багі», включаючи окремі категорії дитячого та підліткового автокросу.

Результати сезону в різних багатоетапних серіях з автокросу можна знайти на нашому сайті в розділі «Документи -> Положення в поточних Чемпіонатах, Кубках, Серіях».

Офіційний сайт Комітету кросу: cross.fau.ua

Найближчі події

Cтарт Фініш Подія Місце
23.05.2021 «ХАДО-Максимум», этап Чемпионата Украины по кроссу Харьковская область
13.06.2021 этап Чемпионата Украины по кроссу Днепропетровская область
27.06.2021 этап Чемпионата Украины по кроссу Черновицкая область
05.09.2021 этап Чемпионата Украины по кроссу Киевская область
26.09.2021 этап Чемпионата Украины по кроссу Черновицкая область
17.10.2021 этап Чемпионата Украины по кроссу Запорожская область