ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS
Швидкий перехід до дисципліни

Крос

Крос

Автокрос дарує фанатам «живу» боротьбу пілотів на трасі між собою як і в кільцевих гонках, але дякуючи гравійній доріжці для багатьох глядачів заїзди виглядають дуже ефектно.

Це ще одна «стратегічна» дисципліна у колишньому СРСР. Вартість спорудження постійного або тимчасового грунтового кільця була значно меншою, ніж повноцінного автодрому для шосейно-кільцевих гонок. До того ж і підготовка автомобілів, які повинні бути значно надійнішими та витривалішими, в цілому також ставала невеликою. Саме в цій дисципліні відбувся перший автогоночний Чемпіонат нової незалежної України – у 1993-му. На сьогодні в нашій країні є одразу декілька вельми інтересних трас для автомобільного кросу. При чому серед них є як «історичні» треки, наприклад, знаменитий «Бахмутський шлях» в Бахмуті, так і повністю нові автодроми. Змагання проводяться у численних залікових групах легкових автомобілів та спеціальних кросових автомобілів «багі», включаючи окремі категорії дитячого та підліткового автокросу.

Результати сезону в різних багатоетапних серіях з автокросу можна знайти на нашому сайті в розділі «Документи -> Положення в поточних Чемпіонатах, Кубках, Серіях».

Офіційний сайт Комітету кросу: cross.fau.ua

Найближчі події

Cтарт Фініш Подія Місце