ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS
Швидкий перехід до дисципліни

Картинг

Картинг

Картинг народився в середині минулого століття як розвага на колесах, але стрімко набрав популярності всього за декілька років. На сьогодні це найбільш численна світова дисципліна.

Максимально спрощена конструкція боліда, що отримав символічну назву «kart» (від англійського cart – візок), дозволяє легко засвоювати ази управління автомобілем навіть 6-річній дитині. А відносно дешева експлуатація та підвищена безпека відповідних гонок стали причиною «державного» статусу цієї дисципліни в колишньому СРСР, якою могли займатися буквально всі від дитини до старця. Гонки на картах проводяться як на спеціалізованих картодромах, число яких в минулому було дуже значним, так і на тимчасових майданчиках з достатньо рівним та твердим покриттям. В 2001 році зусиллями Федерації Картингу України було реконструйовано картинговий комплекс на «Чайці», що дозволило проводити гонки міжнародного рівня. Згодом в Україні з'явилися і інші сучасні треки. А імена українських пілотів все частіше з'являються в списках лідерів різних міжнародних змагань з картингу.

Результати сезону в різних багатоетапних серіях з картингу можна знайти на нашому сайті в розділі «Документи -> Положення в поточних Чемпіонатах, Кубках, Серіях».

Найближчі події

Cтарт Фініш Подія Місце