ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS
Швидкий перехід до дисципліни

Дрифтинг

Дрифтинг

Дрифтинг – найбільш ефектна дисципліна автомобільних гонок. Все те, що в інших видах робити не можна, тут можна і навіть треба!

Дим горілих покришок, букс ведучих коліс, глибокі ковзання – неодмінні атрибути змагань з дрифтингу. «Пронести» свій болід мимо фішок або відбійників так близько, щоб ніхто не повірив, що ви їх не зачепили! Повторити маневри суперника так точно, щоб він прийняв вас за своє відображення в дзеркалі! Проїхати всю трасу виключно «боком», щоб публіка ахнула і одразу позбулася почуттів від екстазу! Хоча швидкість руху по дистанції приносить додаткові бали від суддів, але час проходження «фігурки» не грає абсолютно ніякої ролі. Тут оцінюють саме красоту: красоту водіння в глибокім заносі, точність слідкування за суперником у дуелях та загальну ефектність вашого стилю пілотування. И так – крутіть «пончики» в своє задоволення! Штрафувати не будуть!

Результати сезону в різних багатоетапних серіях з дрифтингу можна знайти на нашому сайті в розділі «Документи -> Положення в поточних Чемпіонатах, Кубках, Серіях».

Найближчі події

Cтарт Фініш Подія Місце