ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS
Швидкий перехід до дисципліни

Дрег рейсинг

Дрег рейсинг

Дрег рейсинг або гонки на прискорення – різновид рекордних заїздів, головна мета яких – максимально швидко промчати «класичну» чверть "сухої" милі або близько 402 метри.

Гонки на прискорення можуть проводитися і на інші дистанції, наприклад, півмилі або 1/8 милі, але 402 метри, так званий «квотер», є найбільш популярною дистанцією. При цьому незмінно перемогу отримає той, хто здолає трасу при старту з місця швидше інших. Ради більшої ефектності учасники виступають парами на паралельних прямих. При цьому в фінальній частині більшості змагань чисті секунди відступають на другий план, а от основною стає саме дуель із суперником. Офіційний Чемпіонат України з гонок на прискорення під егідою FAU вперше пройшов у 2009 році, але дуже швидко досяг високого рівня. Українські спортсмени неодноразово ставали призерами та рекордсменами різних міжнародних гонок на прискорення.

Результати сезону в різних багатоетапних серіях з дрег рейсингу можна знайти на нашому сайті в розділі «Документи -> Положення в поточних Чемпіонатах, Кубках, Серіях».

Найближчі події

Cтарт Фініш Подія Місце
06.06.2021 этап Чемпионата Украины по дрег рейсингу «Fast Cars Ukraine» Запорожская область
11.07.2021 этап Чемпионата Украины по дрег рейсингу «Fast Cars Ukraine» Киевская область
12.08.2021 этап Чемпионата Украины по дрег рейсингу «Fast Cars Ukraine» Сумская область
12.09.2021 этап Чемпионата Украины по дрег рейсингу «Fast Cars Ukraine» Днепропетровская область