ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS
Швидкий перехід до дисципліни

Дрег рейсинг

Дрег рейсинг

Дрег рейсинг або гонки на прискорення – різновид рекордних заїздів, головна мета яких – максимально швидко промчати «класичну» чверть "сухої" милі або близько 402 метри.

Гонки на прискорення можуть проводитися і на інші дистанції, наприклад, півмилі або 1/8 милі, але 402 метри, так званий «квотер», є найбільш популярною дистанцією. При цьому незмінно перемогу отримає той, хто здолає трасу при старту з місця швидше інших. Ради більшої ефектності учасники виступають парами на паралельних прямих. При цьому в фінальній частині більшості змагань чисті секунди відступають на другий план, а от основною стає саме дуель із суперником. Офіційний Чемпіонат України з гонок на прискорення під егідою FAU вперше пройшов у 2009 році, але дуже швидко досяг високого рівня. Українські спортсмени неодноразово ставали призерами та рекордсменами різних міжнародних гонок на прискорення.

Результати сезону в різних багатоетапних серіях з дрег рейсингу можна знайти на нашому сайті в розділі «Документи -> Положення в поточних Чемпіонатах, Кубках, Серіях».

Найближчі події

Cтарт Фініш Подія Місце