ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS
Швидкий перехід до дисципліни

Крос-кантрі ралі

Крос-кантрі ралі

На відміну від класичного ралі в крос-кантрі ралі в першу чергу стартують позашляховики та багі-прототипи. А все тому, що траса рейду потребує від спортсменів і техніки надійності та витривалості.

Дистанція змагальних відрізків складає левову частину від всього маршруту. Екіпажам, які можуть складатися від одного до трьох спортсменів, доводиться знаходитися в кокпіті по декілька годин, а іноді визволяти свій автомобіль з природних «пасток» або ремонтувати поломки самотужки. Лісні просіки, польові грейдери, кам'янисті треки або пустельні бархани – учасники цієї дисципліни можуть зустріти на шляху будь-які дороги. Проте пілотів ралі-рейдів багато хто вважає справжніми героями, а про культовий рейд «Дакар» не знає тільки лінивий. В силу географічних особливостей в Україні популярні не багатоденні марафони, а їх більш коротші версії – «бахи», - які, як правило, тривають два-три дні.

Результати сезону в різних багатоетапних серіях з крос-кантрі ралі можна знайти на нашому сайті в розділі «Документи -> Положення в поточних Чемпіонатах, Кубках, Серіях».

Найближчі події

Cтарт Фініш Подія Місце