ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS
Швидкий перехід до дисципліни

Кантрі-крос

Кантрі-крос

Кантрі-крос відносно молода дисципліна позашляхових гонок, яка стрімко набирає популярності у любителів активного та спортивного відпочинку на колесах. Якщо ралі-рейди - надто довго, а трофі-рейди - надто повільно, тоді кантрі-крос може стати ідеальним рішенням. До речі, по відношенню задоволення на кожен час перегонів кантрі-крос вже давно випередив більшість інших автоспортивних дисциплін.

Змагання проводяться частіше всього за один день на відносно коротких кільцевих позашляхових трасах, прокладених в достатньо важкопрохідних для звичайних легкових автомобілів місцях. Невеликі відрізки повного бездоріжжя перемежаються з грунтовими путівцями, лісними просіками, піщаними пляжами, косогорами та тому подібними «родзинками». Транспортним засобом може бути як серйозний позашляховик або навіть саморобний прототип, але найбільш популярним рішенням є квадроцикли ATV та схожі до них багі UTV. В будь-якому разі море задоволення та адреналіну гарантовано!

Результати сезону в різних багатоетапних серіях з кантрі-кросу можна знайти на нашому сайті в розділі «Документи -> Положення в поточних Чемпіонатах, Кубках, Серіях».

Найближчі події

Cтарт Фініш Подія Місце