ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Українець Олександр Легенький на подіумі першого етапу WSK Euro Series

Дисципліна «Міжнародні гонки» Українець Олександр Легенький на подіумі першого етапу WSK Euro Series

У неділю, 3 вересня, завершився перший етап змагань всесвітньо відомої серії з картингу WSK Euro Series. В змаганні взяли участь 306 пілотів з 57 країн світу. Ці змагання були дуже насичені боротьбою та несподіванками.

В наймолодшій категорії для дітей до 10 років Mini U10 Gr3 взяли участь одразу 5 українських пілотів з 53 учасників цієї групи. Усі хлопці продемонстрували гарні результати та швидкість. Окремо слід виділити багаторазового чемпіона серій WSK Олександра Легенького, який неймовірними зусиллями та прагненням перемогти виборов «бронзу» в змаганні.

В кваліфікації Олександр виїхав позаду основної групи та був змушений шукати гарну позицію для швидкого кола. Нажаль ситуація на треку цьому не сприяла, Олександр зміг зробити лише підготовче коло, яке і було зараховано. За результатом кваліфікації Олександр посів 29 місце. Це означало, що йому доведеться стартувати з п’ятнадцятої позиції у всіх хітах.

У першому хіті видався вдалий старт, а бездоганний пілотаж та обгони на кожному колі дозволили Олександру взяти лідерство на останніх колах та... перемогти в цьому хіті! Другий хіт - ще один вдалий старт, ще більш запекла боротьба, просто неймовірне останнє коло, де наш пілот впевнено відіграв декілька позицій,... вийшов в лідери та переміг і у другому хіті! У третьому хіті після декількох кіл Олександру вдається наздогнати групу лідерів та боротися за перемогу. Суперники йшли дуже щільно, наш пілот намагався знайти прогалину в обороні супротивників, але на передостанньому колі не дуже вдалий маневр спортсмена попереду змусив українця покинути межі треку та фінішувати лише 24-м.

У префіналі завдяки двом перемогам наш пілот посідав вже 5-е місце в загальному заліку. Це забезпечило йому старт з третьої позиції в цьому заїзді. Старт був гарний, Олександр зміг втриматися вже другим на першому колі та почав переслідування свого суперника попереду. Бездоганне керування дало змогу працювати в парі з лідером до останнього кола, але помилка на гальмуванні призвела до втрати керування, і Олександр був змушений завершити префінал лише 22-м...

А от у фіналі всі побачили просто неймовірний «comeback». Невдалий хіт та префінал відкинули нашого пілота назад. В останньому заїзді він був змушений знов стартувати з 15-го місція. Неймовірно, але Олександру вже в котрий раз поспіль вдається старт, і через декілька поворотів він вже займає дев’яту стрічку у протоколі. Ще декілька кіл боротьби та Олександр вже четвертий. Пілот попереду обороняється, і українцю доводиться втрачати дорогоцінний час щоб його пройти. Майстерний маневр, і Олександр вже третій попереду цілої групи суперників. До лідерів далеко, але є шанс достати, якщо працювати разом. Це розуміє й пілот з Польщі позаду. До останнього кола вони працювали разом, щоб наздогнати лідерів, але на останньому колі інтервал все ще був завеликий. Олександру довелось захищатись, опонентам позаду атакувати. Все вирішив останній поворот, де українському пілоту вдалось вибороти подіум і фінішувати третім.

Олександр дуже вдячний всім, хто його підтримує! Тільки вперед!

Прес-реліз UkrKarting

Декілька фото можна знайти в галереї