Українець лідирує в класі в серії «GT World Challenge Europe»
Дисципліна «Міжнародні гонки»
Український пілот Іван Клименко (на фото) продовжує успішно виступати в міжнародній серії «GT World Challenge Europe by AWS».
На другому етапі, що проходив у перший уік-енд травня на легендарному британському треку Брандс Хетч, Іван на пару з бельгійцем Лоренсом Лесертуа (Lorens Lecertua) спочатку приїхали 5-ми серед 11-и екіпажів категорії «Silver Cup» в першій гонці (17-і серед 30-и у «абсолюті»), а потім стали 3-и у другій (13-і в «абсолюті»).
Третій етап сезону склався ще краще. Минулими вихідними на не менш відомому нідерландському автодромі Зандвоорт їхня Audi R8 LMS GT3 EVO II (№26 на фото) була третьою та першою в класі у двох залікових заїздах. При чому у другій гонці Клименко з напарником фінішували другими у «абсолюті», випередивши ще 39-ь суперників всього в чотирьох категоріях!
Після трьох етапів Іван та Лоренс очолюють залік у своєму класі «Silver Cup» в сезоні спринтерських гонок, в якому вже набрали бали 43-и спортсмени з багатьох країн. А їхня французька команда Sainteloc Racing займає другу позицію серед 15-и колективів в цій категорії. Також відмітимо, що попереду ще сім етапів «довгих» та «коротких» гонок, що проходять на найвідоміших автодромах Європи.
За матеріалами організатора