ЗМІ
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

«Starfall Stage Oschersleben» – фінал серії ТСR

Дисципліна «Цифровий автоспорт» «Starfall Stage Oschersleben» – фінал серії ТСR
Пов`язана подія: «DAU TCR Series - 2024», 7 етап

29 червня 204 року Комісія Цифрового Автоспорту провела фінальний сьомий етап «Starfall Stage Oschersleben» міжнародної серії віртуальних змагань «Digital Autosport of Ukraine: TCR Series – 2024» (DAU TCR Series) на автомобілях класу TCR на симуляторі iRacing.

Сьомий заключний етап названо на честь ігрових клавіатур Starfall від українського виробника товарів для геймінгу та офіційного Партнера змагань КЦА FAU – компанії HATOR.

Подивитись етап можна в запису трансляції на youtube-каналі КЦА FAU.

Головна боротьба розгорнулась за срібло та бронзу міжнародного заліку. Камерон де Бастоз з ПАР та українець Сергій Буцев вели свою бійку до останнього міліметра траси Ошерслебен в обох заїздах і... набрали рівну кількість балів в кінцевому протоколі! Але згідно регламенту, саме Сергію дісталась друга сходинка на віртуальному подіумі всієї серії через наявність попередніх перемог в його гоночній скарбничці.

Вдалу кваліфікацію провів Ілля Ракітін, за ним на другій позиції стартував Деніс Протопопов, третім на стартову сітку став Владислав Михайленко, який доєднався до Серії ТСР лише на фінальному етапі. Першим побачив фініш Антон Іващенко, другим став Ракітін, третім – Михайленко.

За правилами реверсивного старту для першої десятки на другу гонку перша десятка автомобілів вишикувалися у зворотньому порядку, що змістило переможців власне на 10, 9 та 8 місця на старті, звідки їм довелося прориватися знову до лідерських позицій. Що вони і зробили та довели свій клас пілотування. В останньому старті перемогу взяв представник ПАР Янеман Пруіс, за ним картатий прапор побачив знов Ракітін, третім став Дмитро Заложніков.

Топ-3 7-го етапу:

Загальний міжнародний залік:

1. Ілля Ракітін – 96 балів

2. Янеман Пруис – 90

3. Антон Іващенко – 90...

Національний залік:

1. Ілля Ракітін – 96 балів

2. Антон Іващенко – 90

3. Владислав Михайленко / Антон Іващенко – 86...

Топ-3 серії (7 етапів):

Загальний міжнародний залік:

1. Ілля Ракітін – 686 балів

2. Сергій Буцев – 541

3. Камерон де Бастос – 541...

Національний залік:

1. Ілля Ракітін – 406 балів

2. Сергій Буцев – 320

3. Владислав Міхно – 466...

Залік команд:

1. Team RLR – 1146 балів

2. Team Нeaped Together – 1118

3. 2P-Race – 819...

Вітаємо переможців та учасників з вдалим завершенням нашого першого сезону перегонів на авто класу ТСР! Перша трійка національного заліку отримає призи та нагороди від наших партнерів. Переможці міжнародного та командного заліків будуть нагороджені пам’ятними дипломами.

Нагадуємо, що Комісія Цифрового Автоспорту проводить розіграш безкоштовних річних підписок на симулятор iRacing. У нас є кілька кодів на річну підписку на iRacing + автомобіль «Формула 4» назавжди, але тільки для нових підписників цього автосимулатора.

Всі деталі в Discord КЦА

Слідкувати за оновленнями та спостерігати за успіхами українських сімрейсерів на міжнародних перегонах можна на інформаційних ресурсах КЦА FAU, де ви знайдете найсвіжіші новини зі світу цифрового автоспорту:

- Discord-канал;

- youtube;

- телеграм-канал;

- фейсбук-сторінка;

- інстаграм;

- twitch.tv.

Команда «Digital Autosport of Ukraine» виступає за підтримки:

Генеральний партнер фінального етапу

- HATOR;

Ігрові партнери:

- HATOR;

- Зона51 - Магазин все для кіберспорту;

Інформаційні партнери:

- AUTO.RIA;

- Авторадіо;

- РадіоКлуб;

- GAMEINSIDE.UA;

- Автобазар;

- Автоцентр;

- XSPORT;

- Перший автомобільний. Автоспорт

- АвтоСвіт;

- StarterMedia;

- AutoExpert.

Прес-реліз КЦА FAU