Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

«Skyfall Grand Prix» – лідер демонструє клас

Дисципліна «Цифровий автоспорт» «Skyfall Grand Prix» – лідер демонструє клас

Ілля Ракітін перемагає і відривається від найближчих переслідувачів у турнірній таблиці змагань – так можна описати однією фразою результати 3-го етапу міжнародної серії віртуальних змагань «Digital Autosport of Ukraine: F4 Series – 2024. Season 2».

8 червня 2024 року Комісія Цифрового Автоспорту провела третій етап «Skyfall Grand Prix», названий на честь лінійки клавіатур SKYFALL топ-рівня, від компанії HATOR. Уік-енд пройшов на трасі Лагуна Сека, і переможцем в обох заїздах став саме Ілля Ракітін, зібравши максимум можливих очок. На його рахунку також додаткові бали за поул-позицію в кваліфікації і за два швидких кола.

Також хочеться відмітити Анатолія Савицького, який провів найкращій свій етап в рамках серії, фінішувавши 2-м у 1-й гонці і 3-м у 2-й гонці. Як прокоментував пілот, це вдалося завдяки тренуванню – навіть при постійному вимиканні світла Анатолій знаходив час для покращення своїх навичок.

Наші гості з Оману Саіф Аль Равахі і Абдулрахман Аль-Вахабі теж не пасли задніх і навіть намагались нав’язати боротьбу лідеру. У 2-й гонці Саїф дуже впевнено тримався поруч з Ракітіним і постійно тиснув на нього, здобувши собі 2-е місце. А його земляк Абдулрахман фінішував 3-м у 1-й гонці. Непогані результати.

Ну і звісно прикрасою 3-го етапу можна назвати боротьбу між пілотами команди Протон Рейсінг, які між собою вирішували долю 5-го та 6-го місць, і таке враження, що вони в цій боротьбі забули про основну гонку.