ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

«WOMEN`S DAY Race Laguna Seca» – або вперше дощова гонка

Дисципліна «Цифровий автоспорт» «WOMEN`S DAY Race Laguna Seca» – або вперше дощова гонка
Пов`язана подія: «DAU GT3 Series - 2024. Season 1», 5 етап

8 березня 2024 року КЦА FAU провела п’ятий етап «WOMEN`S DAY Race Laguna Seca» міжнародної серії віртуальних змагань «DAU GT3 Series» («Digital Autosport of Ukraine: GT3 solo-endurance Series - 2024. Season 1) на автомобілях класу GT3 на симуляторі iRacing.

Подивитись першу дощову гонку в симуляторі iRacing та чудову яскраву боротьбу в гонці на 100 хвилин на віртуальному треку Лагуна Сека можна на офіційному youtube-каналі КЦА FAU.

На треку з мінливими дощовими умовами та з безліччю поворотів пілотувати було вкрай важко. Спортсменам доводилось міняти гуму, що впливало на періодичну зміну лідерів пелетону. Цього разу найспритнішим виявився представник Оману Ibrahim Al-Alawi, якому вдалося випередити представників Австралії, Норвегії, України, Перу, Ямайки, Великобританії, Саудівської Аравії та ПАР. На другій сходинці загального заліку на етапі фінішував представник Ямайки Jayden Harrison, і в такому результаті є великий внесок його власного гоночного інженера. Третій час на фініші продемонстрував українець Євген Афанасьев, він же і став найшвидшим пілотом національного заліку. До речі, на другій сходинці серед українців розмістився Владислав Михайленко, а «бронзу» виборов Тимур Ольховик.

Результати загального заліку після п’яти етапів можна побачити на фото. Фінальний шостий етап перегонів серії відбудеться 22 березня на трасі Sebring International Raceway напередодні 12-ти годинного марафону.

Якщо ви теж відчуваєте сили змагатись зі швидкими пілотами, то чекаємо вас на стартовій решітці. Традиційно для спортсменів участь в змаганнях КЦА FAU є безкоштовною. На переможців, учасників та навіть глядачів чекають призи.

Звертаємо вашу увагу, що тричі на гоночному тижні з вівторка по четвер будуть організовані тренувальні сесії для спортсменів.

Обирайте авто для участі в серії, малюйте свої «лівреї», реєструйтесь та приходьте на предгоночні практики і на саму гонку.

3 тренувальні сесії протягом тижня перед гоночним уік-ендом, GMT

Вівторок – Четвер

18:00-18:40 – тренування

18:40-18:50 – кваліфікація

18:50-20:00 – тренувальна гонка

Гоночний уік-енд, GMT

17:00-18:10 - тренування

18:10-18:20 - кваліфікація

18:20-20:00 – гонка (100 хвилин)

DAU GT3 Series. Season 1 – 6 етапів

Календар та треки - 2024

19.01.2024 Daytona International Speedway

02.02.2024 Oulton Park Circuit international w/out chicanes

16.02.2024 Summit Point Motorsports Park

23.02.2024 Mount Panorama

08.03.2024 Weather Tech Raceway Laguna Seca

22.03.2024 Sebring International Raceway

Пілоти обирають лише один автомобіль класу GT3 для всіх шести етапів. Перелік автомобілів для участі в серії DAU GT3 Series 2024:

- Audi R8 LMS EVO II GT3

- Ferrari 296 GT3

- Porsche 911 GT3 R (992)

- Mercedes-AMG GT3 2020

- BMW M4 GT3

- Lamborghini Huracán GT3 EVO

- McLaren MP4-12C GT3

- Porsche 911 GT3 R

- Ferrari 488 GT3 Evo 2020

- Mercedes-AMG GT3

- Audi R8 LMS GT3

- BMW Z4 GT3

- Ferrari 488 GT3

Передбачено наступні заліки: індивідуальний та командний. Кожна команда складається з двох пілотів. Учасники з різних країн можуть об’єднуватися у власні команди. Для учасників з України є окремий залік, де переможці будуть нагороджені призами.

Участь представників РБ та РФ заборонена. Також Регламент серії забороняє участь українським пілотам, які після 18.04.2023р. свідомо реєструвались заздалегідь, проходили кваліфікації або приймали участь в змаганнях разом з представниками РБ або РФ.

Суддівство: професійне суддівство. Пілоти можуть подати протест у вигляді відео-фрагмента, який буде розглянуто професійними суддями.

Нагороди: спортсмени та команди, що посядуть 1-2-3 місця, будуть нагороджені призами та/або грамотами.

Щоб прийняти участь

1. Заповніть реєстраційну форму

2. Доєднайтесь до нас у discord

3. Доєднайтесь в симуляторі iRacing до ліги «Digital Autosport of Ukraine»

А вже на початку квітня запрошуємо до участі в новій міжнародній серії віртуальних змагань від КЦА FAU на автомобілях класу TCR. Деталі згодом.

Нагадуємо, що Комісія Цифрового Автоспорту проводить розіграш безкоштовних річних підписок на симулятор iRacing. У нас є кілька кодів на річну підписку на iRacing + автомобіль «Формула 4» назавжди, але тільки для нових підписників цього автосимулатора.

Всі деталі в Discord КЦА

Слідкувати за оновленнями та спостерігати за успіхами українських сімрейсерів на міжнародних перегонах можна на інформаційних ресурсах КЦА FAU, де ви знайдете найсвіжіші новини зі світу цифрового автоспорту:

- Discord-канал;

- youtube;

- телеграм-канал;

- фейсбук-сторінка;

- інстаграм;

- twitch.tv.

Команда «Digital Autosport of Ukraine» виступає за підтримки:

Ігрові партнери:

- HATOR;

- Зона51 - Магазин все для кіберспорту;

Інформаційні партнери:

- AUTO.RIA;

- Авторадіо;

- РадіоКлуб;

- GAMEINSIDE.UA;

- Автобазар;

- Автоцентр;

- XSPORT;

- Перший автомобільний. Автоспорт

- АвтоСвіт;

- StarterMedia;

- AutoExpert.

Прес-реліз КЦА FAU