Вітаємо з відзнакою!
Офіційні новини![Вітаємо з відзнакою! Вітаємо з відзнакою!](http://s1.fau.ua/new/article/13831/v1/image-710x355@1x.jpeg)
За активну громадянську позицію, щире серце, патріотизм та сприяння обороноздатності батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення «Рубіж» Національної Гвардії України в ході боротьби з російсько-фашистськими загарбниками командуванням батальйону оголошено офіційну подяку волонтеру, учаснику змагань з трофі-рейдів та тріалу Андрію Данилко та колективу СТО «DAS’s GARAGE».
Щиро вітаємо наших колег та бажаємо багато сили та наснаги продовжувати нелегку працю у боротьбі з ворогами нашої країни.