Вітаємо з призначенням!
Дисципліна «Міжнародні гонки»![Вітаємо з призначенням! Вітаємо з призначенням!](http://s1.fau.ua/new/article/13829/v1/image-710x355@1x.jpeg)
Минулого місяця відбулася невелика, але ще одна історична подія для українського автоспорту. Вперше в історії офіційну особу Автомобільної Федерації України було призначено до складу Спортивних комісарів на етапі Чемпіонату Світу з автомобільного спорту.
Це сталося під час другого етапу Чемпіонату Світу з ралі-рейдів «Abu Dhabi Desert Challenge», що проходив у Арабських Еміратах наприкінці лютого – початку березня. Призначеним від Міжнародної Автомобільної Федерації стюардом став наш колега Костянтин Бевз (на фото).
Щиро вітаємо нашого колегу та бажаємо багато сили та наснаги у справі сприяння розвитку автомобільного спорту України.