Вітаємо з відзнакою!
Офіційні новини![Вітаємо з відзнакою! Вітаємо з відзнакою!](http://s1.fau.ua/new/article/13797/v2/image-710x355@1x.jpeg)
За наказом Президента України до Дня Соборності України за вагомий особистий внесок у розвиток різних сфер суспільного життя присвоєно почесне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України» Андрію Миколайовичу Семенову - директорові Луганської обласної школи вищої спортивної майстерності, постійному члену FAU.
Щиро вітаємо нашого колегу та бажаємо багато сили та наснаги у справі сприяння розвитку фізичної культури та спорту України.