ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Команда «Формули 1» підписала контракт з українським пілотом

Дисципліна «Міжнародні гонки» Команда «Формули 1» підписала контракт з українським пілотом

Вперше у світовій історії — команда Williams Чемпіонату Світу «Формула 1» підписала контракт з українським пілотом. 14-річний картингіст Олександр Бондарев приєднався до професійної гоночної академії Williams Racing.

Williams Racing — легендарна незалежна британська команда Чемпіонату Світу «Формула 1», заснована у 1977-у році, яка має свою унікальну історію створення та вносить значний вклад у розвиток автоспорту. Люди світового класу Williams є його найважливішим активом. У складі команди виступали і виступають багато легенд «Формула 1», у тому числі пілоти, що вигравали чемпіонат світу. Найвідоміші, про яких ви міг чути кожен, це Айртон Сенна, Ален Прост, Найджел Менселл, Деймон Хілл, Алан Джонс, Кейо Росберг, Нельсон Піке та інші. Команда також стала девʼятиразовим переможцем «Кубка конструкторів».

Williams Racing заснувала свою гоночну академію для розвитку молодих талановитих спортсменів у автоспорті, кінцевою метою якою є місце гонщика у команді Чемпіонату Світу «Формула 1», останнім з «випускників» є американець Логан Сарджент, що дебютував в «Формулі 1» у цьому сезоні.

Нещодавно українець вперше в історії світового автоспорту приголомшив новиною про здобуття титулу Чемпіона Європи з картингу, а вже сьогодні він ділиться наступним прогресивним кроком у своїй кар’єрі, який також залишить слід в історії автоспорту України.

Ставши частиною юніорської програми, Олександр отримає більше перспектив для розвитку свого таланту та навичок, наразі виступаючи в «юнацьких» категоріях автоспорту. Він матиме повну підтримку, навчатиметься в легендарних тренерів й отримуватиме від них професійні настанови.

Перші враження Олександра: «Маю честь приєднатися до Гоночної Академії Williams. Williams Racing — одна з найвідоміших команд в автоспорті, яка об'єднує одних із найкращих пілотів у спортивних перегонах, і для мене честь отримати шанс стати частиною цієї історії. З п'яти років, коли я почав займатися картингом, я мріяв про «Формулу 1». У мене, звичайно, попереду ще довгий шлях, але це величезний крок для мене. Я завжди знав, що участь у програмі для молодих пілотів «Формули 1» має вирішальне значення, і я наполегливо працюватиму, щоб виправдати довіру та віру, яку Джеймс і Свен висловили мені».

Спортивний директор Williams Racing Свен Смітс прокоментував цю новину так: «Ми раді повідомити, що Олександр приєднався до Гоночної Академії Williams. Він — цінний молодий талант, за яким ми спостерігали деякий час. У свої 14 років він уже має кілька виняткових досягнень, зокрема перемогу на Чемпіонаті Європи FIA-CIK у 2023 році. Олександр продемонстрував великий потенціал у ранньому віці, і ми з нетерпінням чекаємо на підтримку його розвитку, поки він продовжує свій шлях у картингу».

Ми раді поділитися з усіма цією новиною. Це надзвичайно прогресивний крок як для нашого пілота, який змінить його карʼєру, так і вагома новина, яка залишить слід в історії автоспорту України!

Також дякуємо нашому менеджменту Driver Management - WHSG за професійну роботу та комунікацію задля нашого розвитку!

Вітаємо нашого Чемпіона і бажаємо прямувати в такому ж прогресивному напрямку. Працюємо заради перемоги! Тільки вперед!

Прес-реліз UkrKarting

Декілька фото можна знайти в галереї