ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Новий етап: Олександр Бондарев + Prema Team

Дисципліна «Міжнародні гонки» Новий етап: Олександр Бондарев + Prema Team

Олександр Бондарев підписав контракт з однією з найсильніших і потужних автогоночних команд — Prema Team

Для Олександра це є наступним перспективним та професійним кроком у гоночній кар’єрі. Ці півроку були непростими та водночас надзвичайно сильними і прогресивними, які принесли свої здобутки.

Наступну половину сезону Олександр розпочне вже з новою командою.

PREMA Racing - італійська команда, заснована в 1983 році. Її визнають третьою в італійському автоспорті, поступаючись лише командам F1 Ferrari та Alpha Tauri за розміром, досягненнями та профілем змагань, та найпотужнішою серед команд юніорських серій, відомою своїми численними виступами та перемогами.

PREMA Racing бере активну участь у чемпіонатах «Формула 2» та «Формула 3», у Регіональному європейському чемпіонаті «Формула», в італійській «Формула 4» та в німецькій ADAC «Формула 4». Команда досягла значних успіхів в усіх названих серіях, пишається постійним здобутками, досягнутими своїми колишніми пілотами, зокрема Чжоу Гуаньюй, Міком Шумахером, Шарлем Леклерком, Ленсом Строллом, П’єром Гаслі та іншими.

Команда має історію високопрофільних партнерств від транснаціональних компаній до автовиробників і команд Чемпіонату Світу «Формула 1». Наприклад, до списку партнерів увійшли Honda, Toyota, Renault, Mercedes, Scuderia Ferrari та Red Bull Racing.

Бути частиною такої легендарної команди — це велике досягнення до якого прагне більшість гонщиків, адже надалі відкриваються ще більше перспектив для визнання в автоспорті.

У картингу команда PREMA Racing співпрацює з Kart Republic, тому для Олександра особливих змін у машині не буде.

«Я дуже щасливий, що починаю їздити за команду Prema Karting! Перший раз намет Prema я побачив навесні цього року тут у Франчакорті. Я знав, що ця команда входить до Kart Republic, але також розумів, що Prema це місце, куди беруть чемпіонів, і я дуже хотів стати частиною цієї команди.

І ось ми знову у Франчакорті вже як володарі титулу Чемпіона Європи 2023 року та напередодні Чемпіонату світу, оголошуємо цю новину!» — перші враження Олександра.

Маємо одну велику спільну мету, де щоденно докладаємо зусиль, віримо та працюємо! Саме це і є секретом будь-якого успіху.

Вітаємо Олександра з новим впевненим етапом. Підтримуємо та бажаємо стійкості, незламності, розвитку та великих перемог!

Тільки вперед!

Прес-реліз UkrKarting