ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Українець стартував на другому етапі Чемпіонату Німеччини з картингу

Дисципліна «Міжнародні гонки» Українець стартував на другому етапі Чемпіонату Німеччини з картингу

Український пілот Вʼячеслав Путятін виступив в другому етапі Чемпіонату Німеччини з картингу, що відбувся минулими вихідними у Бельгії.

Вʼячеслав Путятін: «Це були справжні «американські горки» на вихідних на другому етапі DKM в Генку! Нажаль, вдача була не зовсім на моєму боці під час заїздів, оскільки я зіштовхнувся не з одним, а з двома невдалими інцидентами. Спочатку була аварія, яка застигла мене зненацька, після чого я отримав штраф-бампер, який ще більше загальмував мій прогрес. Тим не менше, я не дозволив цим гоночним інцидентам визначити мій гоночний дух!

Перший фінал я завершив на 17-й позиції всього з однією новою шиною. Це було гарним досягненням, враховуючи, що більшість з 20-ти кращих гонщиків мали перевагу у вигляді чотирьох нових шин. Гонка була непростою, але я зробив максимум!

Не дивлячись на попередні результати, друга фінальна гонка була моїм шансом проявити себе. У мене було три нових шини, і я подолав шлях від 17-го місця до неймовірного фінішу на п’ятій позиції серед 30 учасників категорії KZ2.

Не дивлячись на початкові невдачі, я не можу не відчувати непереборне відчуття гордості та задоволення за свою роботу. Ця гонка була справжнім випробуванням на стійкість, і я став сильнішим та більш рішучим ніж будь-коли перед цим.

Я хочу висловити найглибшу вдячність моїй чудовій команді CPB Sport та вболівальникам, які підтримували мене протягом цього складного уік-енду. Ваша непохитна віра в мої здібності підтримувала мене, коли справи йшли погано.

Тепер прийшов час перегрупуватися, проаналізувати та підготуватися до наступної гонки. Я більш мотивований, ніж будь-коли, продовжувати шлях до своїх мрій.»

Прес-реліз UkrKarting