ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Пішов з життя Михайло Еммануїловіч Ротар

Офіційні новини Пішов з життя Михайло Еммануїловіч Ротар

Цієї ночі на 67-му році після тривалої хвороби пішов з життя Заслужений Тренер України, багаторазовий призер Чемпіонатів України Михайло Еммануїловіч Ротар.

Михайло Еммануїлович зробив надзвичайно вагомий внесок в розвиток українського мотокросу. Саме за його ентузіазму та організаторських здібностей у Чернівцях з’явився автомотоспортивний комплекс «Суперкрос», добре відомий не тільки на національному, але і на найвищому світовому рівні. На цій трасі проходила велика кількість міжнародних змагань, у тому числі і етапи Чемпіонату Світу та Європи з мотокросу. З колективом СТК «Буковина» чернівецького електронного заводу «Гравітон» Михайло Еммануїлович пройшов шлях від тренера клубу, команда якого неодноразово ставала Чемпіонами СРСР з мотокросу, до Головного тренера молодіжної збірної команди СРСР з мотокросу. А керована Михайлом «Асоціація «Техноспорт» організувала та провела безліч змагань ще й з автокросу.

Постійний член FAU, Голова ВП FAU у Чернівецькій області, віце-президент Федерації Мотоспорту України – Михайло Ротар більшу частину свого життя віддав мото- та автоспортивним змаганням...

Автомобільна Федерація України висловлює свої найглибші співчуття рідним та близьким Михайла Еммануїловіча.