ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Олександр Бондарев розпочав з подіуму серію «Champions of the Future»

Дисципліна «Міжнародні гонки» Олександр Бондарев розпочав з подіуму серію «Champions of the Future»

Після здобуття титулу Чемпіона WSK Super Master Series Олександр Бондарев приймається за роботу в наступному виклику – 4-етапному змаганні «Champions of the Future» (EURO SERIES 2022).

Першу гонку в португальському Портімао минулого уік-енду Олександр завершив на третьому місці в категорії OK-Junior.

Бондарев став одним з лідерів у Портімао, зайнявши поул-позицію. Але конвертувати її в перемогу поки що не вдалося. Хоча найближчий суперник на старті фіналу втратив багато місць, Олександра спромоглися обійти наступні конкуренти, що потім спробували нав’язати в гонці дуже сильний ритм. Вирішальний заїзд був багатий на протистояння. Бондарев тримався в групі лідерів, намагаючись вибороти другу сходинку на подіумі, але після перегріву шин остаточним результатом для українця все ж стала «бронза». Тим не менш за Олександром значиться найкраще коло в цій гонці.

Тепер пілоти та їхні команди готові до першого раунду Чемпіонату Європи з картингу FIA, який відбудеться знов в Портімао з 7 по 10 квітня.