Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Вітаємо з результатами!

Дисципліна «Міжнародні гонки» Вітаємо з результатами!

Українець Максим Міллер зайняв третє місце на етапі Інтерконтинентального Кубку FIA з дрифтингу (FIA Drifting Intercontinental Cup), що проходив минулими вихідними на латвійському треку Бікернієкі.

Серед 28 спортсменів, що приїхали з 15-ти країн світу, стартували одразу три наших пілоти. Крім Максима Міллера (BMW 4-а серія), що дійшов до фінальних заїздів де здобув третю сходинку, восьму позицію у Латвії отримав Олексій Головня (Toyota GT 86), а Дмитро Іллюк (Nissan 200SX) цього разу не потрапив у фінальну частину змагання та був класифікований 25-м. Переміг в змаганнях дебютант Кубку FIA ірландець Джеймс Дін (Nissan S14), який виборов першу сходинку у латвійця Ніколасса Бертанса (BMW 3-я серія).

Автомобільна Федерація України вітає спортсменів з вдалим результатом на міжнародних змаганнях та бажає подальших успіхів та перемог у наступних стартах!