СМИ Пилоты Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Вітаємо з 80-річчям!

Официальные новости Вітаємо з 80-річчям!

Автомобільна Федерація України та Рада ветеранів автомобільного спорту FAU вітає з 80-річчям Майстра спорту СРСР по авто та мотоспорту Віктора Олексійовича Поварова.

Перші старти киянина розпочались вже в далекому 1963-му році. У 1971-му Віктор Олексійович став «бронзовим» призером Чемпіонату СРСР з автомобільних кільцевих перегонів на «формулах» та отримав звання Майстра спорту СРСР. А наступного року «бронза» змінилася на «срібло». Також киянин є багаторазовим Чемпіоном та призером Чемпіонатів УРСР з кільцевих та трекових гонок.

Крім виступів на змаганнях Віктор Олексійович багато часу присвятив організаторський, тренерській та роботі спортивного функціонера. Наприклад, в 1968-му він був одним з організаторів Автомобільного спортивного клубу «Циклон», команди якого часто займали призові місця в Чемпіонатах УРСР з різних дисциплін. У 1976-му киянин був призначений начальником Республіканського авто-мото клубу ЦК ДТСААФ України. Саме під час його керівництва у Києві було введено в експлуатацію славнозвісний спортивний комплекс «Чайка». У 80-х роках минулого століття Віктор Олексійович очолював Тренерську раду Федерації автомобільного спорту України, а у 90-х – був Начальником команди Спортивного клубу Армії, у складі якої більше двадцяти спортсменів отримали звання Майстра спорту СРСР.

Суддя Національної категорії України з автомобільного спорту, Заслужений тренер України, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, Голова Комітету Правил чесної гри FAU, Голова Ради ветеранів FAU – робота Віктора Олексійовича на ниві автоспорту не припиняється и донині!

Автомобільна Федерація України та Рада ветеранів бажають ювіляру міцного здоров’я та довголіття, нових успіхів та перемог у професійній діяльності та багато щастя та радощів у особистому житті!

Автомобільна Федерація України