RSS

Вітаємо з ювілеєм!

Офіційні новини Вітаємо з ювілеєм!

Автомобільна Федерація України та Рада ветеранів автомобільного спорту FAU вітає з 70-річчям Майстра спорту СРСР Олександра Симоновича Красотіна.

Свою старанність в спорті Олександр Симонович скерував на змагання з автокросу на автомобілях баггі. І досяг вражаючих результатів. У 1976-му році пілот із Запоріжжя став Володарем першого Кубку СРСР, а у 1988-му році виборов перше місце на етапі Кубка Дружби соціалістичних країн. Між цими датами ювіляр назбирав декілька титулів Чемпіона СРСР та Чемпіона СРСР у командному заліку, став багаторазовим Чемпіоном та призером Чемпіонатів УРСР, був членом збірної команди УРСР, а ще двічі ставав найкращим у Чемпіонатах Прибалтики!

Автомобільна Федерація України та Рада ветеранів бажають ювіляру міцного здоров’я та довголіття, натхнення у професійних справах, любові та щастя в особистому житті!