ЗМІ Пілоти Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Іван Пеклін здобуває свій перший подіум у «Формулах»

Дисципліна «Міжнародні гонки» Іван Пеклін здобуває свій перший подіум у «Формулах»

21-23 серпня на трасі Поль Арманьяк у місті Ногаро пройшов перший етап Чемпіонату французької «Формули 4», на якому українець показує високу швидкість і здобуває третє місце у другій гонці.

Стартувавши четвертим, на перших колах Пеклін витримав натиск опонентів та зберіг свою позицію. Далі українець наздогнав трійку лідерів і почав активно атакувати. Першого суперника Іван пройшов по зовнішній траєкторії у повороті після прямої. Другого пілота Пеклін обігнав у цьому ж повороті, але перехрестивши траєкторію. Дуже хоробрий маневр на швидкості 230 км/год. Здобувши другу позицію Іван розпочав боротьбу за лідерство.

Усвідомлюючи можливість втратити другу позицію після спроби атаки лідера, Іван вирішив ризикнути і спробувати, але на жаль цього разу фортуна була не на боці Івана. Жовті прапори на останньому секторі завадили продовжити боротьбу, і він завершив цю гонку на третій позиції.

Вітаємо Івана Пекліна з цим досягненням та бажаємо подальших успіхів!