Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Подвійний подіум Олександра Бондарева в Італії

Дисципліна «Міжнародні гонки» Подвійний подіум Олександра Бондарева в Італії

Олександр Бондарев, 11-річний український картингіст, цього вікенду взяв участь у 1-му етапі Національного Чемпіонату Італії (ITALIAN ACI KARTING CHAMPIONSHIP).

Олександр тільки перейшов у категорію Junior, і це були лише його треті перегони у цьому класі. Кваліфікацію Олександр проїхав чудово, показавши другий результат. У «хітах» він також їхав швидко, але отримав пеналізацію за збитий бампер. В результаті у першому фіналі він стартував з 12-ї позиції, але у напруженій боротьбі зумів фінішувати 3-м. Специфіка Італійського чемпіонату є у тому, що перші 8 гонщиків у другому фіналі стартують у реверсивному порядку, тобто переможець стартує 8-м, другий - 7-м і т.д., а пілот, що фінішував 8-м отримує поул-позицію. Олександр стартував з шостого місця і фінішував 2-м.

Вітаємо Олександра та його тренера Андрія Гонту з відмінним результатом і бажаємо подальших успіхів!