Вітаємо з ювілеєм!
Офіційні новини
Автомобільна Федерація України та Рада ветеранів автомобільного спорту FAU вітає з 70-річчям Майстра спорту міжнародного класу СРСР Олександра Михайловича Медведченка.
Бажаєте, щоб ваша машина їздила швидше? - Намалюйте на ній номер «79»! - Так-так, це, звісно, жарт... чи ні?
Як би там не було, але ж ці цифри можна побачити на багатьох спортивних автомобілях нашого ювіляра. А про швидкість та талант Олександра Михайловича говорять його незчисленні яскраві перемоги та почесні титули. Член збірних команд СРСР та УРСР з кільцевих гонок, багаторазовий призер Чемпіонатів СРСР з кільцевих гонок, багаторазовий переможець та призер етапів «Кубку Дружби» соціалістичних країн з кільцевих гонок, багаторазовий Чемпіон та призер Чемпіонатів УРСР у різних дисциплінах автомобільного спорту – і це далеко не повний список. До речі, киянин швидко їздив навіть на вантажівках – на етапах Чемпіонату Європи серед каміонів.
Автомобільна Федерація України та Рада ветеранів бажають ювіляру міцного здоров’я та довголіття. Бажаємо, щоб ваша щира усмішка не сходила з обличчя жодного дня, а будь-яка розпочата справа завжди вела тільки до перемоги!
Автомобільна Федерація України