СМИ Пилоты Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Запрошуємо на Всеукраїнський семінар з автоспорту

Дисциплина «Другие мероприятия» Запрошуємо на Всеукраїнський семінар з автоспорту

До уваги спортивних суддів та тренерів з автомобільного спорту (офіційних осіб змагань).

Комітет офіційних осіб FAU за участю дисциплінарних та профільних комітетів FAU, за підтримки Спортивного комітету України (СКУ), запрошує для участі у семінарі для спортивних суддів та тренерів з автомобільного спорту (офіційних осіб змагань).

До програми семінару включено питання організації та забезпечення безпеки змагань, методичного забезпечення спортивного суддівства, оновлення регламентуючих документів змагань, оформлення ВП FAU спортивних документів.

На виконання «Положення про спортивних суддів з автомобільного спорту» до програми семінарів передбачається включення проведення атестації офіційних осіб з підтвердженням та/або встановленням кваліфікаційних категорій офіційним особам, та відповідальним особам за оформлення спортивних документів ВП FAU.

Відповідно до «Положення про порядок видачі ліцензій та інших спортивних документів FAU» до програми одного з семінарів буде включено атестацію представників Відокремлених підрозділів FAU, відповідальних за оформлення видачі спортивних документів FAU.

З метою формування складу лекторів та учасників семінарів, уточнення програми семінарів, забезпечення вимог Спортивного комітету України, просимо невідкладно заповнити та подати до Комітету офіційних осіб FAU заявку на участь, що додається.

За додатковою інформацією просимо звертатись до голови Комітету офіційних осіб FAU Світлани Калниш. Телефон: 097 4189248. e-mail: [email protected]

Комітет офіційних осіб FAU

Вложения