СМИ Пилоты Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

У Києві відбулася урочиста церемонія нагородження Чемпіонів України

Дисциплина «Другие мероприятия» У Києві відбулася урочиста церемонія нагородження Чемпіонів України

21 грудня 2019 року в Колонній залі Київської міської ради відбулася традиційна Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів Чемпіонатів, Кубків України та національних серій з автомобільного спорту 2019 року.

У минулому сезоні Автомобільною Федерацією України, разом з партнерськими автомобільними клубами зі всієї України і за підтримки численних партнерів та місцевих органів влади було проведено 141 змагання з автомобільного спорту, в тому числі 70 етапів Чемпіонатів та Кубків України, в яких стартувало більше 3000 спортсменів.

У вітальному слові Президент Автомобільної федерації України Леонід Костюченко поздоровив всіх переможців спортивного сезону 2019 року з великими досягненнями, що отримані у безкомпромісній чесній боротьбі, та побажав наполегливості і цілеспрямованості, здійснення всіх планів у спортивному сезоні 2020 року.

Президент FAU також висловив слова подяки всім, без кого свято автомобільного спорту було би неможливе: спортсменам, тренерам, механікам, промоутерам змагань, фахівцям, менеджерам, суддям та волонтерам, спонсорам та членам автоклубів, організаторам команд та представникам засобів масової інформації, які надають моральну та матеріальну підтримку автоспорту. Окремі його вітання та подяка - відданим та багаточисельним вболівальникам, які підтримували спортсменів протягом всього року.

Церемонія нагородження переможців традиційно розпочалась з виконання Гімну України та продовжилася вшануванням наймолодших спортсменів – переможців та учасників Кубку «Дитячої академії картингу».

За результатами спортивного сезону 2019 року за підсумками 14 Чемпіонатів та Кубків України з гірських гонок, дрег-рейсингу, дріфтингу, картингу, кільцевих гонок, кросу, міні-ралі, ралі, слалому, тайм-аттак, трекових гонок та трофі-рейдів, низки національних серій у різних дисциплінах автоспорту, в тому числі серед аматорів, пам’ятними кубками та дипломамибуло відзначено більше 300 переможців та призерів, з яких 52 спортсмени отримали найвищі титули Чемпіона України з автомобільного спорту, в тому числі 16 спортсменів вибороли цей титул вперше.

Нагороди отримали також кращі представники ретро руху України - найкращий захід для історичних транспортних засобів, учасники Кубку України історичних транспортних засобів та за найкращий збережений автомобіль.

За видатні досягнення у міжнародних змаганнях спеціальну нагороду «За популяризацію автомобільного спорту України на міжнародних змаганнях» було вручено Дмитру Іллюку, який виборов перше місце у змаганнях з дріфтингу на перших Всесвітніх автоспортивних іграх FIA. Нагороду також вручено Олександру Партишеву - переможцю змагання-етапу Академії картину FIA та Олегу Тригубі та Дмитру Горбаченко, які посіли 3 місце в абсолютному заліку та 1 місце в заліку «дизель» на міжнародних змаганнях на позашляхових автомобілях «Виклик дощового лісу» в Малайзії.

Нагороди за партнерську підтримку діяльності FAU у 2019 році було вручено ПАТ «Страхова компанія БРОКБІЗНЕС», Національній мережі АЗС «SUNOIL», а також представникам інформаційних партнерів: Юлії Потаповій (програма «Свідок» на каналі НТН) та Олександру Федченко (програма «Перша передача»).

Урочиста церемонія нагородження переможців та призерів традиційно викликала великий суспільний резонанс, серед більше 400 присутніх були відомі спортсмени, ветерани автоспорту, промоутери змагань та спортивні судді, представники команд та партнерів FAU тощо.

Душевну атмосферу в залі створили чудові виступи колективів - переможців та лауреатів всеукраїнських та міжнародних проектів телевізійного шоу- талантів «Зіркафест» ансамблю танцю «Серпантин», ансамблю «Слов’яночка», народного ансамблю «Кріс Кросс», театру танцю «Перлинка», ансамблю танцю «Пролісок» та ведучих- переможця міжнародних конкурсів Кирила Охріменка та лауреата Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Уляни Климчук.

Організатори нагородження висловлюють вдячність всім артистам, учасникам нагородження та ведучим – Дмитру Березенському та Павлу Воробьйову.

Величезна кількість посмішок створювали атмосферу свята у колонній Залі Київської міської Ради. Безліч фотосесій та інтерв'ю пресі залишили яскравий слід у медіапросторі. Ще одну сторінку багатогранного автоспортивного життя України перегорнуто! Вітаємо всіх переможців та номінантів 2019 року. Попереду новий сезон! Якнайбільше стартів і Великих Перемог в 2020 році!

З повною версією нагородження можна ознайомитись:

- AUTOSPORT TV;

- Перший Автомобільний.

Пропонуємо до уваги і відеоновину про захід у програмі «Свідок».

Також оновлено перелік Чемпіонів України з автоспорту за 1993-2019 роки.

Видео