СМИ Пилоты Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Інформаційне повідомлення про засідання Президії FAU

Официальные новости Інформаційне повідомлення про засідання Президії FAU

23 липня 2019 року під головуванням Президента FAU Леоніда Костюченко відбулося засідання Президії Автомобільної федерації України.

Президія FAU з врахуванням пропозицій членів FAU визнала за необхідне взяти участь у Всесвітніх автоспортивних іграх FIA 2019 та сформувала робочу групу для підготовки національної команди FAU на чолі з першим віце президентом FAU Олександром Фельдманом. До складу робочої групи включено Тараса Поліщука (Капітан команди), Андрія Чупініна, Андрія Яроменка, Юрія Юрченка, Матвія Бідного (ММСУ, за згодою).

Робочій групі доручено вжити заходів для належної підготовки участі у Всесвітніх автоспортивних іграх FIA 2019, провести відбір та формування національної команди та подати заявки, за встановленою FIA формою.

Президія FAU взяла до уваги інформацію про існуючий стан діяльності органів FAU при надходженні інформації про неофіційні змагання з автомобільного спорту, інших заходів, які мають ознаки змагань з автоспорту та звернення членів FAU з пропозиціями вжиття необхідних заходів зі сторони FAU для їх приведення у відповідність законодавству та доручила підготувати та опублікувати на сайті FAU роз’ясненні для членів FAU та органів влади та органів місцевого самоврядування щодо неофіційних заходів з автомобільного спорту (заборонених змагань згідно МСК FIA та НСК FAU).

КАС FAU доручено розробити та подати на розгляд Президії FAU проект Положення про порядок моніторингу (за повідомленнями ЗМІ, соціальних мереж та інших відкритих джерел інформації), виявлення, ідентифікації, верифікації заходів, які мають ознаки заходу з автомобільного спорту та процедуру оперативного експертного встановлення таких ознак та систему звернень до державних та правоохоронних органів в межах законодавства та повноважень національної спортивної федерації з автомобільного спорту.

Президією FAU розглянуто та прийнято також інші рішення спрямовані на забезпечення належної діяльності FAU.

Президія Автомобільної Федерації України