СМИ Пилоты Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

Запрошуємо на всеукраїнські суддівські семінари з автоспорту

Официальные новости Запрошуємо на всеукраїнські суддівські семінари з автоспорту

До уваги спортивних суддів з автомобільного спорту (офіційних осіб змагань).

Комітет офіційних осіб FAU, за участю дисциплінарних та профільних комітетів FAU за підтримки Спортивного комітету України (СКУ) запрошує для участі у серії семінарів для спортивних суддів з автомобільного спорту (офіційних осіб змагань).

До програми семінарів включено питання організації та забезпечення безпеки змагань, методичного забезпечення спортивного суддівства, оновлення регламентуючих документів змагань.

На виконання «Положення про спортивних суддів з автомобільного спорту» до програми семінарів передбачається включення проведення атестації офіційних осіб з підтвердженням та/або встановленням кваліфікаційних категорій офіційним особам.

Відповідно до «Положення про порядок видачі ліцензій та інших спортивних документів FAU» до програми одного з семінарів буде включено атестацію представників Відокремлених підрозділів FAU, відповідальних за оформлення видачі спортивних документів FAU. (буде оголошено додатково).

Графік проведення семінарів:

- 09…11.11.2018, м. Київ (або Харків)

- 23…25.11.2018,м. Київ (або Львів)

- 07…09.12.2018, м. Київ

З метою формування складу лекторів та учасників семінарів, уточнення програми семінарів, забезпечення вимог Спортивного комітету України, просимо невідкладно заповнити та подати до Комітету офіційних осіб FAU заявки на участь, що додаються.

За додатковою інформацією просимо звертатись до голови Комітету офіційних осіб FAU Світлани Калниш (телефон: +380 (97) 418-92-48; e-mail: а[email protected]).

Комітет офіційних осіб FAU

Вложения