СМИ Пилоты Форум
Fédération Automobile de l'Ukraine
RSS

У Харкові відбувся Всеукраїнський суддівсько-тренерський семінар

Дисциплина «Другие мероприятия» У Харкові відбувся Всеукраїнський суддівсько-тренерський семінар

У минулі вихідні в Харкові пройшов суддівський семінар за програмою підготовки офіційних осіб. Захід був організований Виконавчою дирекцією FAU спільно з Комітетом офіційних осіб FAU та відокремленим підрозділом FAU у Харківській області за підтримки Спортивного комітету України (СКУ).

Плідну, робочу і в той же час затишну, дружню атмосферу створив мотель «Дружба», який люб'язно надав конференц-зал, де проводилася ділова програма, смачні обіди, а також спеціальні умови на проживання учасників семінару з інших міст. (Мотель «Дружба»: м. Харків, проспект Гагаріна, 185, druzhba-hotel.com.ua/)

За драйв і раціональну енергію відповідав «RedBull» - постійний партнер суддівських семінарів FAU.

Також дякуємо партнеру FAU – страховій компанії «БРОКБІЗНЕС» за надану сувенірну продукцію.

Всього у Харкові зібралися 10 лекторів, більше 50 слухачів, які провели 19 годин активної роботи! Протягом насиченою дводенної програми учасники семінару обговорювали обов'язки офіційних осіб змагань, різноманітні аспекти безпеки під час проведення змагань з автоспорту, а також основні регламентуючі документи - Національний спортивний кодекс FAU та Правила чесної гри FAU. Додатковий акцент був зроблений на особливостях суддівства і проведення змагань в дисциплінах тріал та ралі на серійних автомобілях. Тему «Протести і апеляції в суддівській практиці» в своїй on-line - лекції розкрив Голова апеляційного суду FAU Дмитро Франчук. Голова комітету ралі на серійних автомобілях FAU, член КАС FAU Олексій Бесєдін виступив з доповіддю про особливості підготовки і використання Плану Безпеки і про елементи активної і пасивного безпеки під час аматорських змагань. Продовжив тему безпеки Віктор Антонов, темою доповіді якого було «Безпека на змагання з автомобільного кросу і слалому».

Другий день семінару відкрила заступник голови Комітету гірських гонок FAU, член КАС FAU Ірина Калиницька, детально розглянувши тему використання і заповнення Контрольних карт (карнетів) в різних дисциплінах автоспорту. Після цього учасники семінару ознайомились з особливостями проведення змагань з тріалу та трофі-рейдів разом з Головою робочої групи з тріалу та джип-спринту Ернестом Коваленко. Приділили увагу і роботі секретаріату змагань, прослухавши лекцію Наталії Березенської про обов'язки Секретаріату і особливості оформлення результатів змагань. Питання організації змагань з ралі на серійних автомобілях було детально висвітлено у доповіді члена Апеляційного суду FAU Сергія Подноса.

По завершенні семінару було проведено тестування та атестація офіційних осіб, за підсумками якої буде встановлено та/або підтверджено кваліфікаційні рівні офіційних осіб змагань.

Нагадуємо, що харківський семінар - перший в серії з трьох семінарів, запланованих Комітетом офіційних осіб FAU на листопад-грудень 2017 року.

Найближчим часом в Києві пройде ще два заходи:

- 24-26.11.2017 / м Київ / готель «Чайка»

- 08-10.12.2017 / м Київ / готель «Чайка» (або офіс FAU)

Завантажити заявку на участь в семінарах як слухача або лектора і отримати більше інформації ви можете, перейшовши за посиланням.

Всю додаткову інформацію можна отримати у Спортивного директора FAU Світлани Калниш по тел.+380 (97) 418-92-48, електронна адреса:[email protected]

Виконавча дирекція FAU